Anasayfa hakkımızda Ürünler İletişim

İNTERKOM Bilgisayar


InterTIPMedikalYazılım

Analiz Takip Sistemi

İnterTIP Dış Laboratuvar Takip Sistemi, internet üzerinden hastalara ait test isteklerinin girilmesinden, sonuçların alınmasına kadar geçen bütün aşamaların izlenebilmesini olanaklı kılar. Merkez Laboratuvara bağlı olan kayıtlı sağlık kurumları, hastalarına ait test isteklerini internet üzerinden girerler. Örneklerin merkez laboratuvara kurye veya elden ulaşması sonrasında internet üzerinden yapılan isteklere bağlı olarak hastaların çalışması yapılır. Testlerin sonuçlarını yine internet üzerinden alıp hastalarına iletebilirler. Bu yazılım yeterli laboratuvar donanımı olmayan sağlık kurumlarına büyük bir zaman ve hız kazandıracaktır.


Uygulama Merkezi Sistem

İnterTIP Dış Laboratuvar Takip Sistemi, Merkez Laboratuvarda kurulu bulunan İnterTIP Laboratuvar Yönetim Sistemi ile bağlantılı olarak çalışan bir uygulamadır.

  • Laboratuvarı olmayan veya yeterli eleman/altyapıya sahip bulunmayan;
  • Sık gelmeyen test istekler için yatırım/işletme maliyetini  yüksek bulan;
  • Merkezi bir noktadan hizmet alarak birim maliyetleri düşürmek isteyen;
  • Cihaz parkı yetersiz olan sağlık kuruluşları

başka laboratuvarlarla alışma ihtiyacı içindedir. İşte bu konumdaki sağlık kuruluşlarına hizmet verirken İnterTIP Dış Laboratuvar Takip Sistemi pek çok sorununuzu çözecektir.


Güvenlik Kullanıcıya Özel

Merkez laboratuvarda kurulu bulunan İnterTIP Laboratuvar Yönetim Sistemi, hasta kayıtlarının karışması, test örneklerinin karışması, raporların karışması, cari işlemlerin karışması gibi hatalara karşı çok güvenlidir. Müşteri ve kurumsal noktadan bilgileri çok noktadan kontrol ederek çakıştıran sistem hatalara karşı sizi uyaracaktır. Sadece internet bağlantınız olması yeterli. Kullanıcıya özel tanımlanan kullanıcı adı ve şifrelerle hasta bilgileri sadece kullanıcı tarafından izlenebilir.

Hastaneler, Laboratuvarlar, Hastalar için Dış Laboratuvar Takip Sistemi

Bir Laboratuvarın Bütün İşletme Uygulamalarını Otomatikleştirdik.

DISLAB.pdfAyrıntılı Bilgi